Технічна інвентаризація об’єктів нерухомості

Процедура оформлення документів на квартиру, приватний будинок, громадські чи інші будівлі може зайняти багато часу. Але технічний паспорт — важливий документ. Без нього власник не зможе, зокрема, здійснити реєстрацію права власності на нерухоме майно. Тож, не слід боятися бюрократичної тяганини, оскільки, в ТОВ «Міське БТІ» клієнт отримає замовлену послугу у визначений законодавством термін.

Для чого потрібна технічна інвентаризація

Видачі БТІ технічного паспорта передує технічна інвентаризація. Це комплекс заходів, в результаті здійснення яких, визначається фактична площа та об’єм, технічний стан та фізичний знос об’єктів нерухомості. Інвентаризація може здійснюватися вперше — первинна, а вторинна  встановлює зміни, що сталися з часом і привели до зміни  технічних характеристик нерухомості. Технічна інвентаризація нерухомого майна потрібна в таких випадках:

 • для здійснення правочинів щодо нерухомості: реєстрації спадку, купівлі чи продажу, приватизації;
 • для прийомки в експлуатацію збудованих, відремонтованих та реконструйованих будівель;
 • для участі в судових процесах стосовно розподілу майна;
 • для обліку нежитлового чи житлового фонду;
 • при плануванні та забудові територій;
 • при зміні власника нерухомості: з державної в комунальну власність і навпаки.

Технічна інвентаризація приватних, державних, комунальних об’єктів нерухомого майна проводиться для того, щоб встановити факт існування нерухомості або підтвердити її відсутність чи зникнення. Щоб державні служби мали можливість вести статистичний облік та забезпечувати захист прав власників також необхідна інформація, отримаувана з інвентаризаційних справ.

Тож, якщо ви бажаєте узаконити житловий будинок, господарську будівлю, упорядковану земельну ділянку чи інший об’єкт нерухомості, проведення технічної інвентаризації в Тернополі без зайвого клопоту для власників візьме на себе ТОВ «МБТІ».

Пакет документів для проведення інвентаризації

Щоб замовити інвентаризаційні роботи, підготуйте такі документи:

 1. Довідка про адресу нерухомого майна (видає місцевий орган місцевого самоврядування).
 2. Правовстановлюючий документ на нерухомість (при наявності).
 3. Фізичні особи мають пред’явити паспорт та ідентифікаційний код, а юридичні особи — свідоцтво про держреєстрацію чи виписку с реєстру.

Для здійснення технічної інвентаризації в Тернополі та Тернопільській області, запроваджується нова форма подачі заявки — через онлайн-сервіс нашого БТІ. Заповнивши відповідну форму на сайті, ви отримаєте повний комплекс послуг, пов’язаний з технічною інвентиризацією. На головній сторінці зробіть клік на віконці «ЗАМОВИТИ» і власник без жодних труднощів заповнює заяву та відправляє нам. Наші працівники протягом одного робочого дня зв»язуються із Вами. Ми узгодимо час зустрічі (у разі необхідності)  у зручний для Вас час, запропонуємо допомогу у будь яких супровідних питаннях. Адже, Ви можете також замовити онлайн ряд необхідних довідок, технічний паспорт, інвентарну справу та експертну оцінку у будь який час сидячи дома та не витрачаючи ні хвилини цінного часу. Ми все зробимо за Вас і для Вас.

З поміж інших БТІ, Тернопіль має ТзОВ «МБТІ», що вводить для своїх клієнтів послуги нової якості. Зверніться до наших спеціалістів, і ми проведемо всі необхідні роботи в оптимальні терміни й за ціною, нижчою, ніж в інших бюро технічної інвентаризації Тернополя. Ми бережемо Ваш час та економимо Ваші кошти.

Номери тел.

(050) 54-50-190

(0352) 52-22-28

(0352) 52-57-03

(0352) 52-56-97

(097) 502-80-88

Пошта

ternopil.bti@gmail.com

Замовити:

 • технічний паспорт
 • довідку
 • оцінку

Замовити