Номери тел.

(050) 54-50-190

(0352) 52-22-28

(0352) 52-57-03

(0352) 52-56-97

(097) 502-80-88

Пошта

ternopil.bti@gmail.com

Замовити:

 • технічний паспорт
 • довідку
 • оцінку

Замовити

Про бюро технічної інвентаризації, чим займається БТІ

Наші професіонали — на захисті ваших інтересів

Товариство з обмеженою відповідальністю «Міське бюро технічної інвентаризації» – це команда професіоналів, що успішно працює понад десять років на ринку нерухомості Тернополя та Тернопільської області. Наші співробітники мають практичний досвід в проведенні операцій з нерухомістю, таких як:  реєстрація права власності на нерухоме майно, проведення експертної оцінки, виготовлення технічої документації.

Ми інформовані про всі зміни чинного законодавства, тому надаємо достовірну юридичну інформацію та кваліфіковані рекомендації. Прозорі методи діяльності, стислі терміни виконання робіт, оптимальні ціни за надані послуги — саме це приваблює до нас людей. Ми дорожимо своєю репутацією відповідального і надійного партнера, тому постійно самовдосконалюємося.

В ТОВ «Міське БТІ» зібраний увесь спектр послуг ринку нерухомості. Тобто клієнт, прийшовши до нас, здійснює усі передбачені законом дії і не витрачає час на додаткову біганину: отримує довідку, технічний паспорт, оцінку майна та реєструє право власності.

Спектр послуг нашого товариства

Нерухомість посідає особливе, значиме місце з поміж інших громадянських прав. Це витікає з її соціальної важливості і високої вартості. Щоб у законний спосіб набути майно, а потім, у разі потреби, захистити його, потрібно мати необхідну документацію. Правовстановлюючі документи на нерухоме майно мають право видавати тільки визначені Законом організації чи суб’єкти.

Технічна інвентаризація та експертна оцінка майна в тернопільському міському бюро технічної інвентарихаціїТОВ «МБТІ» надає послуги у сфері нерухомості, а саме:

 1. Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна (виготовлення технічного паспорту на квартиру, будинок, гараж, нежитлову будівлю, гуртожиток та  незавершене будівництво, виготовлення інвентарної справа на багатоквартирний будинок та приватний будинок).
 2. Виготовлення  Довідок  (про показники об’єкта, про відсутність будівель на земельній ділянці, про відсоток готовності об’єкта будівництва, про розрахунок часток тощо).
 3. Розрахунок ідеальних часток об’єкта нерухомості.
 4. Експертна оцінка майна.
 5. Виготовлення технічного звіту на приватне будинковолодіння.
 6. Виготовлення висновку щодо можливого поділу, виділу майна.

Технічна інвентаризація та експертна оцінка майна в тернопільському міському бюро технічної інвентарихаціїТакож, у нас є вагома послуга, яку ми надаємо завдяки співпраці із нашими досвідченими реєстраторами — Реєстрація права власності.

Якщо ви плануєте придбати житло але сумніваєтеся в його ринковій вартості, зверніться до нас. Сертифікований оцінщик з багаторічним досвідом і практикою проведе оцінку нерухомого майна, як ніхто інший в Тернополі. Якщо бажаєте привести в лад документи по власній нерухомості згідно норм Закону та його порядку, то державна реєстрація нерухомості не стане для вас випробуванням. Адже до 2013 року тільки наша фірма єдина надавала такі послуги. Багаторічний досвід та професійний підхід до роботи наших працівників, а також практичні навики, набуті ними продовж багатьох років, дозволять отримати потрібні документи та зекономити час.

Чому ви маєте звернутись саме до нас

Ми маємо низку переваг з поміж своїх колег на ринку нерухомості:

 1. Наша організація має всі необхідні Сертифікати, Ліцензії та Свідоцтва для проведення будь-яких дій з нерухомістю. Без повного пакету документів неможлива, наприклад, технічна інвентаризація нерухомого майна. А без інвентаризації не може бути здійснена реєстрація права власності. Тож, якщо для вас на часі реєстрація будинку в Тернополі — вам до нас!
 2. Набутий професіоналізм та багаторічні практичні навики наших працівників – мегаспеціалістів дозволяє зробити оцінку будинку в Тернополі максимально вигідною для замовника та тільки згідно норм Закону. Наші працівники врахують всі ціноуиворюючі фактори, тому клієнт значно виграє від співпраці з нами. А ще ми допоможемо вам вступити в права на нерухомість, незалежно від того, як ви її отримали: шляхом купівлі, обміну, подарунку, успадкування, через судове рішення тощо.
 3. Отримати довідку бті, технічний паспорт у нас не проблематично: все вирішується виключно в одній установі. Клієнтові не доведеться звертатися за додатковими документами кудись іще.
 4. Якщо ви поцікавитеся цінами за послуги в інших БТІ Тернополя і порівняєте їх з нашими, то будете приємно вражені: у нас все коштує дешевше, ніж в інших бюро технічної інвентаризації. При цьому оплата по кожній послузі окрема: в одних випадках є післяплата, в інших —  передоплата. Про всі нюанси можна дізнатися безпосередньо з інформативних матеріалів на сторінках сайту, або ж отримати консультацію спеціаліста онлайн чи по телефону. Це особливо зручно для жителів області: не потрібно втрачатися на поїздку до Тернополя.
 5. Ми неуклінно дотримуємось законодавчо встановлених термінів виконання послуги. Але в разі, якщо клієнту дуже важливо швидше здійснити будь яку нашу послугу, ми можемо індивідуально коригувати час виконання замовленої послуги. Робота по терміновості потребує окремої оплати, але в деяких життєвих ситуаціях це виправдано. Наші працівники, в свою чергу, завжди враховують побажання замовника щодо строків виконання замовлення.

Технічна інвентаризація та експертна оцінка майна в тернопільському міському бюро технічної інвентарихаціїМи поважаємо кожного клієнта, тож ви маєте знати, що звернувшись до нас:

 • отримаєме замовлені документи встановленого Законом зразка;
 • зекономите свій час;
 • матимете повну конфіденційність;
 • заплатите виключно за отриману послугу без будь-яких прихованих комісій.

Нерухомість потребує від її власника відповідального ставлення, тож не легковажте питаннями оформлення майна та обирайте для проведення процедури найкращих спеціалістів на ринку.

ТзОВ «МБТІ» крокує в ногу з часом

Ми не стоїмо на місці та удосконалюємо якість надання послуг: першими в Тернополі вводимо онлайн замовлення довідок бті, технічної інвентаризації та оцінки.  Тепер вам не потрібно навіть виходити з дому, аби розпочати певні дії щодо власної нерухомості. На сторінках нашого веб сайту ви знайдете алгоритм дій для операції з майном, порядок здійснення чергових кроків, інформацію про необхідні документи, обсяг витрачених коштів та часу.

Ніколи до цього наші послуги в Тернополі не були настільки зручними! Скориставшись меню нашого сайту ви можете замовити онлайн будь-яку довідку, подати заявку на проведення технічної інвентаризації, видачі технічного паспорту та оцінки майна. Ви маєте знати, що документи, замовлені онлайн, мають таку ж юридичну силу, як і оформлені в офісі. Тож навіщо даремно витрачати свої зусилля? Зв’яжіться з нашими консультантами в зручний для вас час, і вони змалюють вам повну картину ваших дій, підкажуть оптимальні варіанти вирішення проблем. ТОВ «Міське бюро технічної інвентаризації» – авторитетне, надійне, сучасне. Ми прагнемо, щоб наш рівень професіоналізму, набутий роками, підтверджувався не на словах, а на діях. Щоб кожний клієнт знайшов завдяки нам вирішення всіх своїх майнових питань.

Наше гасло  “Професіоналізм перевірений часом. Ми заощаджуємо Ваші кошти та бережемо Ваш час”

Останні новини