Виготовлення технічного звіту

Технічний звіт — документ, що містить дані про інженерний стан об’єкту, на підставі чого можна зробити висновок про готовність до експлуатації даної будівлі. Як правило, таку послугу замовляють, коли необхідно встановити наявність дефектів споруди, оцінити її поточний стан або спрогнозувати майбутню поведінку експлуатаційних якостей.Власникам приватних будинків звіт про технічне обстеження може знадобитися в таких випадках:

  • при капітальному ремонті старого будинку;
  • при виготовленні проекту реконструкції;
  • при узаконенні самовільно збудованої нерухомості.

Щоб здійснити реєстрацію права власності на «самобуд» за спрощеною процедурою, технічний звіт обстеження житлових, дачних, садових будинків обов’язковий. Це правило розповсюджується й на узаконення різноманітних прибудов, споруд сільськогосподарського призначення тощо.

Виготовлення технічного звіту на приватний житловий та дачний будинок.

Спеціалісти ТОВ «Міське БТІ» проведуть дану процедуру в терміни, встановлені законодавством. На практиці це виглядатиме так:

  1. Виїзд інженера на об’єкт.
  2. Проведення всіх необхідних обстежень та замірів.
  3. Виготовлення техічного звіту про поточний технічний стан будівельних конструкцій та інженерних мереж.

Також, при отриманні Технічного звіту виється довідка про відсоток готовності об’єкта будівництва . У нас дана послуга значно дешевше, ніж в інших БТІ Тернополя. Ми можемо прискорити процедуру, якщо власнику необхідно провести її у скорочені терміни. А ще Ви значно зекономите час, замовивши дану послугу онлайн. Зручне меню дозволить залишити заявку просто зараз: оберіть «Замовити» – Довідка про відсоток готовності обєкта будівництва і ми з Вами звжемося протягом одного робочого дня для прийняття замовлення та уточнення повного спектру запитань.

Номери тел.

(050) 54-50-190

(0352) 52-22-28

(0352) 52-57-03

(0352) 52-56-97

(097) 502-80-88

Пошта

ternopil.bti@gmail.com

Замовити:

  • технічний паспорт
  • довідку
  • оцінку

Замовити