Виготовлення висновку щодо можливого поділу нерухомого майна

Інколи обставини складаються так, що необхідно поділити нерухомість, яка перебуває у спільній власності: при розлученні, поділу спадку і т.д.. Щоб Ви дійсно стали господарем власної частки, необхідно пройти процедуру реєстрації права власності та отримати відповідний документ. Тільки за наявності правовстановлюючих документів на свою частину будинку, квартири чи земельної ділянки можна здійснювати щодо набутого майна різні правочини: продаж, дарування, залишення у спадок тощо.

Державний реєстратор при поділі нерухомості вимагатиме від Вас висновок про поділ об’єкта нерухомого майна та технічний паспорт об’єкта. Згідно чинного законодавства надати такі документи може БТІ. Для жителів Тернополя та області ТОВ «Міське БТІ» виготовить усі необхідні технічні документи, а також видасть довідку, що міститиме наступні дані:

  • хто є власником нерухомості;
  • повна технічна характеристика об’єкта;
  • як співвласники фактично користуються приміщеннями, спорудами;
  • пропозиції щодо можливих розмірів виділеного майна без втрати його цільового призначення.

Виготовлення висновку щодо можливого поділу, виділу в натурі частки з об’єкта нерухомого майна.

На нашому сайті є контактна інформація, а саме телефони та місце нашого розташування.  Ви можете до нас зателефонувати та ми із раддістю підскажемо Вам який пакет документів є необхідним для виготовлення висновку щодо можливого поділу, виділу в натурі частки з об’єкта нерухомого майна. Чекаємо Вас за нашою новою адресою.

Висококваліфіковані спеціалісти ТОВ «МБТІ» врахують усі чинники при поділі нерухомості, в тому числі, й поділ земельної ділянки, на якій розташований приватний будинок. З нами Ви не втратите, а лише набудете!

Номери тел.

(050) 54-50-190

(0352) 52-22-28

(0352) 52-57-03

(0352) 52-56-97

(097) 502-80-88

Пошта

ternopil.bti@gmail.com

Замовити:

  • технічний паспорт
  • довідку
  • оцінку

Замовити