При відчуженні об’єкта нерухомості обов’язково потрібна експертна оцінка. Незалежне оцінювання проводиться для визначення ринкової вартості квартир, будинків, будь-якого іншого нерухомого майна. Також водночас встановлюються майнові права та права власності щодо об’єкта оцінювання.

 

Оцінити майно в міському БТІ – недорого, якісно та надійно

 

Проведення якісної оцінки при оформленні спадщини на житлові будинки та квартири ви можете замовити у нас. Експертна оцінка нерухомого майна проводиться фахівцями високого рівня, які мають сертифікати визначеного направлення. Це номер 1 – оцінка об’єктів у матеріальній формі.

 1. Що необхідно для проведення експертної оцінки Тернопіль? Перш за все, вам потрібно зв’язатися з нами якомога швидше і визначитися з об’ємом роботи. Для цього:
  Укладається договір на надання послуги
 2. Здається встановлений перелік документів. Сюди входять: правовстановлюючий документ на нерухомість, техпаспорт, паспорт власника.
 3. Надається вся основна інформація по об’єкту нерухомості.

Експертна оцінка Тернопіль

Для того, щоб експертна оцінка будинку пройшла швидко і без затримок вам потрібно буде заздалегідь подбати про наявність певних документів.
Для оформлення договору дарування, купівлі продажу потрібен наступний перелік:

 • ІПН замовника оцінки;
 • паспорт або інший документ, що підтверджує особу замовника;
 • техпаспорт, виданий БТІ.

А також обов’язково потрібні документи, згідно з якими, замовник має право власності на майно. До таких документів належать: договір дарування, купівлі-продажу. Це може бути свідоцтво про право на власність. Для вступу в спадщину свідоцтво, яке підтверджує права на нього.

Причин, за якими вам доведеться звернутися за допомогою в БТІ Тернопіль для проведення експертного оцінювання, може бути кілька. Ось основні з них:

 • оформлення документів для договору дарування;
 • проведення операцій купівлі-продажу;
 • прийняття управлінських обов’язків;
 • перереєстрація права на власність у разі смерті власника;
 • оформлення прав на вступ у спадкування;
 • формування статутного капіталу новими компаніями;
 • з метою отримання кредиту під заставу;
 • за бухгалтерськими потребам для фінансового обліку;
 • укладання страхових полісів.

 

Поради юриста тернопільського БТІ, щодо виготовлення експертної оцінки нерухомого майна

 

Ми забезпечуємо повну конфіденційність інтересів клієнта, охороняючи повну безпеку наданої інформації. Професіонали з великим досвідом враховують всі ваші потреби, виконують побажання щодо термінів, вартості, способам передачі підготовлених документів. Оцінка квартири Тернопіль у нас має кращі низькі ціни у регіоні. Ви зможете завжди бути в курсі, бути з нами на зв’язку будь-яким зручним способом. Всі послуги виконуються з урахуванням ваших бажань і вимог законодавчої бази. Тому робота завжди бездоганна. Ми виконуємо її оперативно та швидко.

Ви можете замовити оцінку нерухомості при продажу будь-яким зручним способом. Для цього можете прийти в наш офіс з необхідними документами. Можна зв’язатися з нами за телефоном, переговоривши з усіх питань з фахівцем. Або залишити заявку онлайн, заповнивши для цього представлену нижче форму. Якщо ви зробите попередній дзвінок, це прискорить процес співпраці.

Оцінка нерухомості при спадщині та продажі

Які основні показники важливі при експертній процедурі, на що слід звернути увагу при її проведенні. Експертна оцінка майна включає наступні основні характеристики об’єктів:

ttzqqhb

 1. місцезнаходження;
 2. площа;
 3. віддаленість відносно до головних районних інфраструктур;
 4. планування;
 5. рік зведення;
 6. стан;
 7. вид обробки;
 8. тип будинку;
 9. поверх;
 10. присутність вбудованих меблів;
 11. локальні ремонти.

Оцінщик квартир Тернопіль виїде на об’єкт в домовлений час. Якщо знадобиться виконає термінове замовлення, для якого у нас завжди є спеціально запланований резервний час. Ми гарантуємо повну чітку відповідність усім нормам чинного законодавства. В інтересах замовника завжди виконуємо всі взяті зобов’язання. Ціни на послуги найдоступніші для населення.

Експертна оцінка квартири, таунхаусу, котеджу професійно виконується нашими фахівцями. Також вона буде дійсна для будь-якого регіону України.

Замовити