Під оцінкою майна варто розуміти проведення цілого комплексу робіт, направлених на встановлення його вартості в конкретно заданий час. Весь процес проходить згідно чинного законодавства і проводиться суб’єктом оціночної діяльності. Іншими словами – експертна оцінка майна спрямована на те, щоб визначити, скільки коштує той чи інший об’єкт у встановлений час. При цьому мається на увазі ринкова вартість, оскільки доволі часто вона може відрізнятися від очікуваної. Проводити таку оцінку може лише сертифікований працівник за чітко встановленим порядком. ТзОВ «МБТІ» у місті Тернопіль виконає всі необхідні роботи. Знайти нас просто, адже наша адреса тепер м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35, індекс 46003 (колишня адреса бульвар Т.Г. Шевченка, буд.1).

Коли потрібна послуга оцінки майна?

Експертна оцінка нерухомого майна проводиться в цілому ряді випадків:

 • при купівлі-продажі об’єкта нерухомості;замовити послугу експертної оцінки майна в тернополі в міськму бюро технічної інвентаризації
 • здачі жилого чи нежилого об’єкта в оренду;
 • в випадку застави нерухомості для отримання банківського кредиту;
 • при проведенні приватизації державних чи муніципальних об’єктів нерухомості;
 • при вирішенні майнових спорів;
 • в інших випадках, передбачених чинним законодавством.

Зазвичай проведення експертної оцінки відбувається в момент, максимально наближений до того часу, коли буде відбуватися передача майна в інші руки. Це дозволяє встановити найбільш актуальну вартість. При проведенні такої оцінки враховується ціла низка умов, які можуть вплинути на вартість майна, включаючи нерухомість. Особливо необхідно звернути увагу на такі показники:

 • стан майна (нерухомості) на момент продажу (проведення інших дій);
 • місце розташування;
 • площа об’єкта оцінювання;
 • наявності необхідної інфраструктури та інших факторів;
 • вартість аналогічних об’єктів на ринку.

Для врахування всіх необхідних параметрів потрібно мати певний досвід роботи та володіти потрібними знаннями в даній сфері.

Що потрібно для проведення оцінки майна?

Грошова оцінка проводиться з метою визначення вартості майна (включаючи нерухомість). Для отримання відповідних документів потрібно звернутися до організації, яка має дозвіл на проведення такого виду робіт, а також до працівника з сертифікатом, який надає йому право на виконання таких дій.

ТОВ «МБТІ»  має відповідні дозволи, а також фахівців з такими дозволами та багаторічним досвідом праці, який перевищує 10-ти річну позначку. Це дозволяє проводити всі види робіт, а також видавати довідки й інші потрібні документи для складання договорів купівлі-продажу або інших їх видів. Від сторони, яка звертається за такою послугою як нормативна грошова оцінка, потрібно надання певних документів:

 • документ, підтверджуючий право власності на майно;
 • технічна документація (тех.паспорт);
 • фотографії нерухомості (спеціалісти можуть визначати вартість як по фото, так і безпосередньо на об’єкті – останній варіант дозволить встановити більш точну вартість);
 • фіз.особи надають також паспорт та ІНН;
 • юридичні особи – статут, свідоцтво про реєстрацію та довідка ЄДРПОУ.

замовити послугу експертної оцінки майна в тернополі в міськму бюро технічної інвентаризаціїПісля отримання всіх необхідних документів оцінювач приступає до роботи, що потребує певного часового проміжку. Однак в окремих випадках можливе прискорення процедури. Наше БТІ пропонує своїм клієнтам й інші послуги, які потрібні для проведення оцінки майна або інших дій з нерухомим майном:

 • проведення технічної інвентаризації;
 • видача довідок про стан майна;
 • реєстрація права власності;
 • виготовлення та видача технічного звіту.

Отримати технічний паспорт в Тернополі та провести всі інші необхідні дії тепер можна в одному місці, що позбавить вас від необхідності витрачати час на відвідування значної кількості інших установ. Натисніть на посилання щоб детальніше дізнатись про порядок проведення експертної оцінки майна

Чому варто звернутися до нас за оцінкою майна тахенічною інвентаризацію?

Ми пропонуємо для вас широкий спектр послуг, весь перелік яких ви не знайдете більше в жодному БТІ Тернополя. У нас можна отримати всю необхідну документацію, адже ми зібрали команду висококваліфікованих професіоналів зі значним досвідом роботи. Наші послуги доступні для вас вже на протязі більш ніж 10 років, що дає нам можливість гарантувати високу якість проведених робіт і їх максимально швидке виконання.

замовити послугу експертної оцінки майна в тернополі в міськму бюро технічної інвентаризаціїОцінка майна, технічна інвентаризація, видача довідок і цілий комплекс інших послуг тепер доступні для вас за однією адресою. Для більшої економії вашого часу ми першими, і поки єдиними, відкрили для вас можливість замовлення послуг в режимі онлайн з будь-якого зручного для вас місця і в будь який час. Для цього достатньо завітати на наш сайт – bti.te.ua, натиснути кнопку «Замовити» та вказати всі потрібні данні, після чого залишиться лише трішки почекати.

Наше бюро технічної інвентаризації працює по найнижчим цінам в місті і області, що стає ще одним додатковим плюсом для вас, адже ви отримуєте можливість заощадити. Професіоналізм, швидкість та доступна вартість – переваги, якими може скористатись кожен наш клієнт.

Замовити