Виготовлення будівельного паспорта – процедура, з якої починається будь-яке будівництво. Можна звернутися до регіонального органу містобудування та архітектури, підготувати документи і чекати. Але, якщо час і гроші піджимають, наше бюро виконає всі послуги максимально швидко та за найкращими цінами. Ми пропонуємо довірити усі види технічної документації нам.

Оформлення будівельного паспортаЯк відбувається оформлення в БТІ Тернопіль? Ви телефонуєте або залишаєте заявку на bti.te.ua. Онлайн закази і консультації набагато спростять оформлення. У найкоротші терміни наші професіонали зв’яжуться з вами і проконсультують з найрізноманітніших питань про дозвільні документи на будівництво, виконають перевірку наданої документації.

Наше товариство виконає всі зобов’язання за технічною документацією в обумовлені терміни. Будівельний паспорт вартість буде оптимальною. Замовивши його у нас ви значно заощадите час. Спеціалісти ТОВ МБТІ Тернопіль виконають все професійно. Виготовлення і видача будівельного паспорта від професіоналів Тернопіль складе не більше 10 діб.

Замовити