Оцінка майна – це чітко окреслений комплекс робіт, який направлений на визначення точної його вартості на даний момент. Ця діє скеровується діючим законодавством, а для її здійснення залучаються експерти, які мають необхідні знання та досвід. Вартість майна встановлюється у порівнянні з ринковою, тому може дещо змінюватися в залежності від економічної ситуації в країні, курсу валют та інших факторів.

В яких випадках необхідно проводити експертну оцінку нерухомого майна?

 

Експертна оцінка проводиться у великому спектрі випадків:

  • під час здійснення купівлі-продажі нерухомості;
  • для вирішення майнових конфліктів;
  • за необхідності надання нежилої будівля в оренду;
  • у разі потреби внести власну нерухомість у заставу для отримання кредиту у банку;
  • для приватизації державних або муніципальних об’єктів нерухомості;
  • а також у низці інших випадків, які передбачені актуальною законодавчою базою.

Задля гарантування об’єктивності експертна оцінка проводиться у час, максимально наближений до моменту передачі майна. Таким чином, можна правильно та абсолютно легально вирішити будь-який конфлікт, головне притримуватися інших умов, які безпосередньо впливають на вартість власності.ocenka-zemli.png.pagespeed.ce.EBAP77ft62-min

Зокрема враховується стан майна, місце його безпосереднього розташування, його загальна площа та наявність інфраструктури, і, звичайно, вартість схожих об’єктів на ринку. Для того щоб ці параметри були враховані вірно, необхідно довіряти виключно кваліфікованим експертам, які володіють знаннями про всі тонкощі проведення цієї операції.

Як підготуватися до експертної оцінки майна?

Для того щоб оцінка нерухомості та іншого майна була проведена коректно, у відповідності із встановленими стандартами, знадобиться підготувати пакет документів. Зокрема, підтвердження права власності, технічну документацію, паспорт та ідентифікаційний код. Для юридичних осіб необхідними є свідоцтво про реєстрацію. Нерідко для якісної оцінки використовуються фотографії майна, проте більшість експертів наполягають на особистому відвіданні об’єкту.

Експертна оцінка нерухомого майна в Тернополі у БТІ: чому варто замовити послугу саме в цій організації?

 

Якщо вам необхідна експертна оцінка нерухомості, обов’язково зверніться до Бюро технічної інвентаризації в Тернополі. В нашій компанії працюють досвідчені спеціалісти, які розуміються на проведенні оцінки майна та інших операцій. Кожен, хто звернеться в наше БТІ, зможе розраховувати на особливу увагу до вирішення свого питання.585-1-min

Оцінка майна в Тернополі нашими експертами розпочинається виключно з наявності усього спектру документів. За необхідністю процедура може бути виконана у невеликі строки, наприклад, у разі отримання довідки про стан майна або проведенні реєстрації права власності. Звернення до БТІ в Тернополі допоможе уникнути непорозумінь або непередбачуваних ситуацій. Адже всі етапи оцінки будуть виконані в повному обсязі, щоб гарантувати її доцільність та об’єктивність.

Детальніше ознайомитися з послугами БТІ можна на сайті bti.te.ua. крім того, ви можете напряму зв’язатися з нами, щоб отримати первинну консультацію та вже сьогодні розпочати готуватися до експертної оцінки. Ми своїм ім’ям відповідаємо за кожну справу, з якою працюємо, володіємо встановленими дозволами та швидко вирішуємо всі організаційні питання.

Довірте оцінку майна в Тернополі нам, і ви залишитесь неймовірно задоволені співпрацею із фахівцями, які допоможуть вирішити будь-які запитання, що стосуються оцінки та реєстрації майна, виготовлення довідок та висновків для подальшого використання у фінансових та юридичних операціях.

Замовити