Якщо ви стикнулися з проблемою проведення технічної інвентаризації, маєте необхідність отримати або переоформити технічний паспорт, тоді вам знадобиться звернутися до БТІ в Тернополі. Саме тут ви зможете замовити всі необхідні документи для реєстрування права власності, узаконення реконструкції або перепланування, введення в експлуатацію новобудови. В інших випадках техпаспорт виготовляється за бажанням замовника, проте його наявність допомагає швидко залагодити більшість спірних питань, що можуть виникнути при вступі у спадщину або у разі продажу нерухомості.

Хто може зробити технічний паспорт на квартиру на легальних умовах?

foto-tehpasport-minВиготовлення технічного паспорту – задача, якою займаються спеціалізовані органи, що пройшли атестацію та отримали необхідні дозволи на проведення цього виду діяльності. Розпочинається ця процедура з технічної інвентаризації – комплексу робіт, що спрямований на якісне обстеження стану споруди та її характеристик на даний момент. Порядок їх проведення скерований чинними наказами та законами України та підлягає суворому дотриманню.

Як виготовляється технічний паспорт на будинок або квартиру?

Порядок отримання технічного паспорту в БТІ визначається наступним чином:

  • Проведення первинної консультації з метою визначення спектру необхідних документів та складності оцінки будівлі.
  • Технічна інвентаризація за участі спеціалістів з достатнім досвідом та встановленим обладнанням.
  • Безпосереднє виготовлення паспорту за державним зразком.

Зверніть увагу, що кожен етап може займати від одного робочого дня.

Після проведення інвентаризації, створюється паспорт на споруду, в якому вказуються наступні показники:

  • загальний опис приміщень, їх кількість та площа;
  • наявність перегородок та їх типу;
  • інвентаризаційна вартість об’єкту на момент отримання документу та інша інформація, яка дозволяє вивчити стан та орієнтовну вартість будівлі.

Важливо пам’ятати, що технічний паспорт не є правовстановлюючим документом, проте саме він є необхідним для передачі нерухомості іншим власникам, продажу, вступу у спадщину, проведення ремонтних робіт тощо.

Технічний паспорт на будинок: документи та ціна

Для виготовлення технічного паспорту потрібно надати:

Технічний паспорт на квартиру - БТІ

  1. Копію паспорту власника. Якщо їх декілька – кожен представник надає копію свого документу.
  2. Копію ідентифікаційного коду від кожного власника будівлі.
  3. Копію документу, що встановлює право на володіння нерухомістю.
  4. За наявності копію попереднього технічного паспорту.

Звернувшись до Тернопільського БТІ, ви зможете замовити виготовлення паспорту на нерухомість. Просто завітайте на сайт bti.te.ua та заповніть заявку, щоб менеджери організації могли зв’язатися з вами якнайшвидше. Завдяки значному досвіду в цій сфері ми з легкістю вирішуємо всі можливі ускладнення, враховуємо побажання клієнтів та гарантуємо належний результат. Вартість наших послуг вказана у прайсі, та за необхідністю обговорюється індивідуально. Головне, щоб ви залишилися задоволені співпрацею з ТМБТІ.

Замовити